.

.

New
DIANH велика БРИТАНИЈА Телефон - Канцеларија Универзална Дигитални Cordless Телефон Домашна Безжична Проширување со Фиксна Телефонска Земјени Добредојдовте (Боја : D: D)

DIANH велика БРИТАНИЈА Телефон - Канцеларија Универзална Дигитални Cordless Телефон Домашна Безжична Проширување

DEN 2037.60

Стока
Достапно.

✿ Ние се гарантира квалитет и услуга.Целосно се Вратат ако сте незадоволни!. ★Интелигентни дигитални cordless телефон, јасно повик, безжични ефективни далечина, ниско ниво на зрачење. ★Caller ID, 10 тонови на ѕвонење, спогодба, со еден клик за пребарување под-машина, не се наруши функцијата. ★Внатрешна спогодба, нема потреба за телефонски сметки, со што на вашата канцеларија повеќе удобен и повеќе економичен. ★ Висока-одделение сребрена боја, сини копчето прозрачна,Голем фонт на екранот, големи копчиња, погодно за стари лица и деца.Опис на производот Телефон категорија : Дигитални cordless материјал : пластични Изглед : Една машина за Сместување метод : седиште вид Телефон Категорија : Жичен Телефон Дополнителни карактеристики : тон на ѕвонење за избор, повикувачот складирање, автоматското одговарање, три-начин на повикување, "забелешка" 1. Ве молиме имајте на ум дека поради прирачник за мерење, грешка опсег е 1~2 cm. 2. Овој пакет содржи само на овој производ и не содржи декоративни елементи, кои се вклучени во слика. 3. Обично ќе брод во рок од 1-2 дена и ќе добиете нарачка во рок од 10-20 дена.Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас. 4. Ве молиме исто така, наведуваат дека поради светлосни ефекти, на brightness/contrast прилагодувањата на екранот, итн., бојата на сликата може да се разликува малку од реалните на проектот.Одличен квалитет и прифатлива цена грешка на мерењето во рок од 1-2 cm, тоа е нормално.Време на испорака 10-15 дена се Врати опсег од 30 дена, ве Молиме да не контактирате ако не можете да примате редоследот по 30 дена.

Детали

Свеж

Избор на клиенти