.

.

New
VTech UP416 14 Корисник Office Пакет Corded Телефон Систем UP416 + (13) UP406

VTech UP416 14 Корисник Office Пакет Corded Телефон Систем UP416 + (13) UP406

DEN 4031.76

Стока
Достапно.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.До 5-Начин Конференција.Музика На Чекање Компатибилни. 32 Станица Speed Dial.Звучникот Контрола На Јачина На Звук. 6 Ниво Handset Контрола На Јачина На Звук.

Детали

Свеж

Избор на клиенти