.

.

New
LLP LM Corded TelephonesOld Копчето Антички Ретро Corded Телефон Земјени Античките Телефон Американски Механички Тонови на Креативни Модни Телефон

LLP LM Corded TelephonesOld Копчето Антички Ретро Corded Телефон Земјени Античките Телефон Американски Механички

DEN 2131.20

Стока
Достапно.

Handset call volume е прилагодлив.Механички тонови звук големина прилагодливи.Метал звук на ѕвонење, механички стариот звук на ѕвонење.Двојниот интерфејс може да биде поврзан со проширувањето на повикувачот црвено светло трепка reminder (потсетник).Метал случај, не се лизга гумени подлога.

Детали

Свеж

Избор на клиенти