.

.

New
Qdid Corded Антички Телефон, Гроздобер Ретро Земјени Куќа Домашен Телефон мобилен Телефон, Мода 60-тите години Класичен Dial Сет (Боја : Бела)

Qdid Corded Антички Телефон, Гроздобер Ретро Земјени Куќа Домашен Телефон мобилен Телефон, Мода 60-тите години

DEN 547.20

Стока
Достапно.

Додадете Стилски Гроздобер Изглед и чувство на Секој Дом или Бизнис.Не се потребни батерии, само поврзете во линија џек.Керамички Материјал.Caller ID Екран Функција.Пропадна доказ пиедестал, нема потреба да се грижите за паѓање.Име на производ : Антички / Занает / Античкиот Phone Phone категорија : corded phone Color класификација : Бела , Yellow Material : jade+metal Phone сместување : Седиште type Function : Копче за бирање, време календар на екранот, бирање, hands-free бирање, caller ID, светлото (сина позадина светлина, појасни екранот)Погодни за сцени : студија, спална соба, дневна соба, hotel, others Dentro де 8 16 días hábiles, recibirá дин información де compra.Si tiene alguna pregunta, contáctenos por correo electrónico y nuestro equipo de servicio lo atenderá.

Детали

Свеж

Избор на клиенти