.

.

New
MYYINGBIN Антички Златна Телефон Дигитални Фиксни Тотем Шема База Класичен Смола Corded Телефон Ретро Оркестарот за Домашната Канцеларија, Хотел

MYYINGBIN Антички Златна Телефон Дигитални Фиксни Тотем Шема База Класичен Смола Corded Телефон Ретро Оркестарот

DEN 4319.76

Стока
Достапно.

Рака полиран, убава слика, мазна површина, на база е тотем шема, класичен и стабилна.Секој процес е внимателно дизајнирана и ние користиме високо квалитетни ласерско гравирање да облик нив, секој детал е дизајниран да биде подобро, за да се обезбеди естетика и да обезбеди долгорочна исчезнува.Исклучителна смола изработка исклучителна три-димензионална форма, додавање на класичните елементи на модни елементи.Тие се стабилни и жив.Материјал : смола + легура.Метал бирање, обезбедување на квалитет, три-димензионални модел на текст, уживајте во двојно крштевањето на класичен и модата.Кабелот Тип : Wired Стил : Антички High-end антички телефон, домот темперамент, таписерии изработка, таписерии и убава.Особено погоден за домашна декорација, деловни подароци!Answer : ___________________________ Note : 1. По инсталацијата и инсталирање на телефонски заграда, ќе има одредени амплитудата на тресење.Ова е намерно план за телефонска поддршка, со цел да се избегне потпора принцип.Нема квалитет проблем и употреба не влијае на појавата 2. Светла снимки и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата за да бидат малку различни од реалниот Среќен шопинг!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти