.

.

New
ALISALQ Антички Европски Стил Телефон Гроздобер Земјени Големо Копче Ретро Десктоп Телефон Дома Декорација за Семејство за Статистика Б

ALISALQ Антички Европски Стил Телефон Гроздобер Земјени Големо Копче Ретро Десктоп Телефон Дома Декорација за

DEN 4310.40

Стока
Достапно.

Нема потреба од надворешно напојување, без батерија, LCD екран работи директно со тековните на телефонска линија.Олеснување на трупот има одредена пропорција на олеснување наместо на рамен шема.Ретро тонови на ѕвонење (вкусни jingle bell звуци).На јачината на звукот на тонот на ѕвонење на дојдовниот повик е прилагодлив.Опсегот на употреба : домови, хотели, продавници, клубови, изложби, деловни подароци.Категорија : Дом phone Position : Седиште type Function : тон на ѕвонење selection Appearance : антички/занает/античкиот telephone Material : Resin Movement : стабилна стаклени влакна телефон одбор, огноотпорни и влага-доказ, долго производ life Weight/Големина : 3 KG/25.5x25x23cm/10x9.8x9 inches Suitable : семејства, канцеларии, луксузни куќи, ѕвезда-номинална хотели, галерии, накит продавници, итн.за да ги подобрат своите оценки и вкусови.Нема потреба од надворешно напојување, нема потреба за батеријата, LCD екран работи директно со тековните на телефон linepacking листа : 1 * Ретро phone1 *Телефон handle1 *Телефонски line1 *Корисникот Manual Packing : исклучителна боја кутија за пакување.

Детали

Свеж

Избор на клиенти