.

.

New
Култот на Индивидуалноста на Мажите Sweatshort

Култот на Индивидуалноста на Мажите Sweatshort

DEN 390.72

Стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Drawstring затворање.Рака Мие Само.Drawstring половината. 2 странични џебови и 1 задниот џеб.Пораст стил : Средината.објектот пакет тежина : 2.0 фунти.Овие лосос во тешка категорија француски тери шорцеви се направена од чист памук.Овој стил е отпечатен на нога со спротивставени Култот на логото во црно.

Детали

Свеж

Избор на клиенти