.

.

New
Yinpecly Допир Фати Магнетни Притиснете Latch Притисни за да го Отворите Кабинет Хардвер за Мебел Кабинетот на Мала Врата, Стакло Врати, Гардероба Врати, Ковчегот,Голема ?

Yinpecly Допир Фати Магнетни Притиснете Latch Притисни за да го Отворите Кабинет Хардвер за Мебел Кабинетот

DEN 1324.80

Стока
Достапно.

【ВИСОК КВАЛИТЕТ】-Направени од издржлива пластика и челик метална плоча, отпорност на абење и отпорност на корозија. 【ПРИМЕНЛИВИ ГОЛЕМИНА】-95x20x13mm/3.74x0.79x0.51inch(L*W*H),4mm/0.16-инчен(Инсталација Кол). 【ШИРОКО се КОРИСТИ】-Идеален за употреба во спални соби, бањи, кујна, RV и плакари.Специјално дизајнирана за да застане на морските употреба, надворешна употреба или влажни. 【СИЛНИ МАГНЕТНИ】-Кабинет вратата магнети оди преку магнетни инспекција.Таму ќе биде не е случајно отворање на кабинети или ролетни со овие прилог. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】-Професионална машина удари.Направи вашата инсталација повеќе точни и поедноставно.Yinpecly Допир Фати Магнетни Притиснете Latch Опис : 1. Овие магнетни брави се направени од издржлив пластични и челични метална плоча,со користење на вертикално или хоризонтално. 2. На магнетна сила се притисне за да се отвори и двојно главата дизајн е погодна за вградување во кабинети. 3. Широко се користи во домот на мебел, стаклени врати, кабинети, гардероба врати, облекување маси, фиоки, кабинети и др. 4. Најдобар начин да се правилно се постават плоча е да се стави тоа на веќе поставена магнет собранието, а потоа се стави некои јаглен, темно чевли полски, кармин, или други мека боја агент во средината на страна на плочата кои ќе се зезнав во кабинет вратата.Откако цврсто затворање на кабинет вратата, некои од боја ќе ја пренесе во внатрешноста на вратата каде плоча треба да биде прикачен.Спецификации : Име на Производ : Магнетни Притиснете Latch Материјал : Пластични Боја : Бела Должина : 95mm/3.74 инчен Ширина : 20mm/0.79 инчен Висина : 13mm/0.51 инчен Инсталација Дијаметар : 4mm/0.16-инчен Пакет Содржина : 20pcs x Магнетни Притиснете Latch.

Детали

Свеж

Избор на клиенти