.

.

New
ANYUFEI 4pcs Притисок Фати Кабинет Шкафот го Фати Врати Latch Фати Автоматски се отвораат оков за Мебел Алатка Црна

ANYUFEI 4pcs Притисок Фати Кабинет Шкафот го Фати Врати Latch Фати Автоматски се отвораат оков за Мебел Алатка

DEN 595.20

Стока
Достапно.

Црна притисок се фати за употреба на кабинетот и шкафот врати без рачки.Вратата се отвори автоматски со едноставно применување на притисок до вратата себе, на тој начин активирање на ослободување на пролетта во фитинг.Светлината прст притисок на вратата е доволен за да се затвори тоа повторно.Вратата се одржува затворени од страна на грчевито држејќи се за челик приемник плоча прикачена на задната (внатре) на шкафот вратата.Оваа пролет се фати може да се користи на шалче или inset врати.Идеален да се користи за гардероби, вратата, бања шкафот врати. 4pcs Притисок Фати Кабинет Шкафот го Фати Врати Latch Фати Автоматски се отвораат оков за Мебел Алатка Black Color : Black Installation : Ѕид Mount Feature : Црна притисок се фати за употреба на кабинетот и шкафот врати без рачки.Вратата се отвори автоматски со едноставно применување на притисок до вратата себе, на тој начин активирање на ослободување на пролетта во фитинг.Светлината прст притисок на вратата е доволен за да се затвори тоа повторно.Вратата се одржува затворени од страна на грчевито држејќи се за челик приемник плоча прикачена на задната (внатре) на шкафот вратата.Оваа пролет се фати може да се користи на шалче или inset врати.Идеален да се користи за гардероби, вратата, бања шкафот врати.Пакет се Вклучени : 4 Pcs Note : Ова допир latch е само погодна за користење со стандардни задник шарки или ОН-бликнаа блум стил сокриени шарки.Ве молиме овозможи ситни отстапување се должи на рачно мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори во секој компјутер, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Само на горенаведените пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Напомена : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешки предизвикани од прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред triggering2. Бојата може да покаже различни разлики, ве молиме да се разбере.

Детали

Свеж

Избор на клиенти