.

.

New
ZDSS Облека & Додатоци Мека Миленичиња Куче Облека Џемпер Флексибилни Мода Џемпер Одговара за Мали Средни Chihuahua Terrier Булдог Класичен Дизајн Миленичиња Куче Џемпери М?

ZDSS Облека & Додатоци Мека Миленичиња Куче Облека Џемпер Флексибилни Мода Џемпер Одговара за Мали Средни Chihuahua

DEN 1159.20

Стока
Достапно.

Таписерии изработка, отпорни на абење и долг животен век.Ткаенината е мека и може да направи вашето домашно милениче да се чувствуваат удобно.Повеќе големини одговара куче, мачка puppies мали, средни и големи.Со ова куче облека, вашето милениче ќе стане повеќе атрактивна и енергична во толпата.На качулка дизајн го прават вашето домашно милениче главата во ладна зима и чува куче удобно во текот на зимата.Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме оставете малку разликата во големината,ви благодариме.Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање.Ние се одржи висок стандард на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.Повратни информации е многу важно.Твое е дефинитивно нашата најголемата мотивација! ! !.

Детали

Свеж

Избор на клиенти