.

.

New
Ѕидот Декоративни Железни Цевки Рек ЛОФТ Стил Ретро Индустриски Стил Полица Полица CD Завршувањето на Железо партиција

Ѕидот Декоративни Железни Цевки Рек ЛОФТ Стил Ретро Индустриски Стил Полица Полица CD Завршувањето на Железо

DEN 2030.40

Стока
Достапно.

68*20*73cm, ве молиме видете ја слика за детали.Материјал : железо + дрва.Направен од висок квалитет на дрво.Својот солиден изградба ви дава долгорочна употреба.И двете се убави и практично, тоа може да биде публикации, CD багажник, полица, тенџере багажник, фото екранот стојат.Дупчење во инсталацијата, мала тежина и лесно да се инсталира.Обично ние брод во рок од 1-2 дена и се испорача во рок од 10-25 дена.Име : Декоративни shelves Style : Vintage Wall декорација тип : геометриски pattern Material : Iron Items сместени во рек се реквизитите не е за продажба.добредојдовте на нашата продавница!Многу стилови, можете да влезе во продавница да browse If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.Ве молиме мерка на производ големина од страна, ве молам прости грешката на 1-3cm.Почитувани, испорака обично трае (10-25 работни дена).Која е вашата политика на враќање?1. Враќање опсег за 30 days2. Ако сте во можност да се добие пресуда во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.3. Важна напомена : ве Молиме да не информирате за да се забрза процесот на наплата кога превозот.4. Ако не сте задоволни или производ е оштетен, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе го реши проблемот за вас, или целосна наплата, ве молиме веруваат нас!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти