.

.

New
3-Ниво Ратан Кат Екранот, Овална

3-Ниво Ратан Кат Екранот, Овална

DEN 388.80

Стока
Достапно.

Дајте му на вашиот мало простор природен се чувствуваат со овој овалната 3-ниво ратан кат екранот.Основната големина, кошница големина и боја може да се разликува малку.Оваа 3-ниво ратан кат дисплеј овозможува за многу продажба на простор.Тешки-должност кошеви се исткаени директно околу метална рамка за да ги задржи безбедно место.

Детали

Свеж

Избор на клиенти