.

.

New
Ѕидот Декоративни Железни Цевки Рек ЛОФТ Стил Ретро Индустриски Стил Полица Полица CD Завршувањето на Железо партиција

Ѕидот Декоративни Железни Цевки Рек ЛОФТ Стил Ретро Индустриски Стил Полица Полица CD Завршувањето на Железо

DEN 1862.40

Стока
Достапно.

Големина : 70*20*55cm,ве Молиме видете ја слика за детали.Материјал : железо + дрва.Направен од висок квалитет на дрво.Својот солиден изградба ви дава долгорочна употреба.И двете се убави и практично, тоа може да биде публикации, CD багажник, полица, тенџере багажник, фото екранот стојат.Дупчење во инсталацијата, мала тежина и лесно да се инсталира.Обично ние брод во рок од 1-2 дена и се испорача во рок од 10-25 дена.

Детали

Свеж

Избор на клиенти