.

.

New
HNTHY 3 Пакет Premium Железо Екранот Стојат Црна/Злато Метал Easel Плоча Екранот Стојат Фото Носителот Стојат Послужавник се Залагаме за Оркестарот (Боја : Б, Големина : Larae Г?

HNTHY 3 Пакет Premium Железо Екранот Стојат Црна/Злато Метал Easel Плоча Екранот Стојат Фото Носителот Стојат

DEN 4054.56

Стока
Достапно.

ВРЕДНОСТ НА ПАКЕТОТ.Пакети од 3 метал екранот стои.Одлично за прикажување насликани плочки, декоративни плочи, спомен-плакети, фото рамки, слики, разгледници, книги, платно и повеќе.ГОЛЕМИНА ДЕТАЛИ.Мали декоративни плоча стои одговара за предмети од 4"-12" Висина / Дијаметар; Голема слика стојат одговара за предмети од 6"-16" Висина / Дијаметар.Сите Усна Длабочина : 3.5 cm/1.38".ЗДРАВ Голема слика стојат одговара за предмети од 6"-16" Висина / Дијаметар.Сите Усна Длабочина : 3.5 cm/1.38".ЗДРАВ Gold Specification : Small; Large Lip Длабочина : 3.5 cm/1.38 in Small Големина : Прибл. 9x13.5x10.5см/3.54x5.31x4.13in Large Големина : Прибл. 13.5x19x15cm/5.31x7.48x5.91in Weight : Прибл. 270g Quantity : 3 Piecesnote : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Солиден и издржливи : изработени од нерѓосувачки челик, анти-корозија, анти- ' рѓа, киселина и алкално отпор, силна и undeformed.

Детали

Small; Large :
Lip Depth:
3.5cm/1.38in
Small Size:
Approx. 9x13.5x10.5cm/3.54x5.31x4.13in
Large Size:
Approx. 13.5x19x15cm/5.31x7.48x5.91in
Weight:
Approx. 270g
Quantity:
3 Pieces
1.Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Rugged and durable:
made of stainless steel, anti-corrosion, anti-rust, acid and alkali resistance, strong and undeformed
Свеж

Избор на клиенти