.

.

New
Velaurs Слушалки Headband, Ергономски Дизајн Виткање Дизајн Слушалки Додаток Лесни за Домашна Канцеларија

Velaurs Слушалки Headband, Ергономски Дизајн Виткање Дизајн Слушалки Додаток Лесни за Домашна Канцеларија

DEN 256.80

Стока
Достапно.

Удобен и лесен, лесно да се прилагоди, на состанокот различни главата circumeference потреби.Ергономски дизајн, одговара на вашето уво крива и wiill не чувствувам непријатност кога го користите.Виткање дизајн, лесен за носење и sace штедење, лесно и носат со вас.Прекрасна замена за стари или скршени слушалки holdre рамка.Погодна за двете возрасни и деца да ги користите, имаат удобно носење искуство.Функција : 1. Удобен и лесен, лесно да се прилагоди, на состанокот различни главата circumeference потреби. 2. Погодна за двете возрасни и деца да ги користите, имаат удобно носење искуство. 3. Виткање дизајн, лесен за носење и sace штедење, лесно и носат со вас. 4. Прекрасна замена за стари или скршени слушалки holdre рамка. 5. Ергономски дизајн, одговара на вашето уво крива и wiill не чувствувам непријатност кога го користите.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Приклучок За Слушалки Носителот Рамка Виткање Големина : Прибл. 17.5 x 12 x 7.5 cm / 6.9 x 4.7 x 3in Package Листа : 1 x Headband.

Детали

Свеж

Избор на клиенти