.

.

New
Замена Earpads, 2 Парчиња Замена Замена Earpads Перница Earmuffs Earpads за Audeze LCD23 4z X GX MX4 Овча Мека Пена Слушалки Додаток

Замена Earpads, 2 Парчиња Замена Замена Earpads Перница Earmuffs Earpads за Audeze LCD23 4z X GX MX4 Овча Мека

DEN 2025.60

Стока
Достапно.

Предмет Тип : Уво Влошки.Големина : 10x10x3cm.Пакет : Нема.Материјал : Овча, Мека Пена.Опис : 2 Buc Замена Уво Влошки Перница Earmuffs Earpads За Audeze LCD23 4z X GX MX4 Овча Мека Пена Gaming Headphone Accessories100% сосема нов и висок квалитет.Функција : Замена уво влошки се направени од високо квалитетна овча и мека пена, кој е издржлив и долг живот за да ги користите.Идеална замена За изгубени или скршени уво перници.Го заменува стариот/ скршени/ разбиена/ оштетени/ лоши Слушалка за Уво во Влошки.Ефикасно ги штити вашите слушалки од испакнатини, гребнатини и нечистотија.Лесен и едноставен за detatch и инсталирате.Уво Влошки само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!Карактеристики : Материјал : Овча, Мека Foam Package Големина : стан. 10x10x3cm / 3.94x3.94x1.18 Color : Black Quantity : 2 Buc / Пар Компатибилен За : За Audeze LCD23 4z X GX MX4 Игри Earset Item Спецификација : Предмет Тип : Уво Pads Size : 10x10x3cm Package : No Material : Овча, Мека Пена.

Детали

Свеж

Избор на клиенти