.

.

New
Jazar Слушалки Додаток Удобно Слушалки Headband, Headband за Audiometer Слушалки Лесни Ергономски Дизајн за Дома Канцеларија

Jazar Слушалки Додаток Удобно Слушалки Headband, Headband за Audiometer Слушалки Лесни Ергономски Дизајн за

DEN 1058.40

Стока
Достапно.

Погодна за двете возрасни и деца да ги користите, имаат удобно носење искуство.Ергономски дизајн, одговара на вашето уво крива и wiill не чувствувам непријатност кога го користите.Прекрасна замена за стари или скршени слушалки holdre рамка.Виткање дизајн, лесен за носење и sace штедење, лесно и носат со вас.Удобен и лесен, лесно да се прилагоди, на состанокот различни главата circumeference потреби.Функција : 1. Удобен и лесен, лесно да се прилагоди, на состанокот различни главата circumeference потреби. 2. Погодна за двете возрасни и деца да ги користите, имаат удобно носење искуство. 3. Виткање дизајн, лесен за носење и sace штедење, лесно и носат со вас. 4. Прекрасна замена за стари или скршени слушалки holdre рамка. 5. Ергономски дизајн, одговара на вашето уво крива и wiill не чувствувам непријатност кога го користите.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Приклучок За Слушалки Носителот Рамка Виткање Големина : Прибл. 17.5 x 12 x 7.5 cm / 6.9 x 4.7 x 3in Package Листа : 1 x Headband.

Детали

Свеж

Избор на клиенти