.

.

New
TEKAMON 3 Инчен Мемориска Пена Душек Topper Цар Големина,Висока Густина Гел-Исполнет Ладење Пена Душек Topper,со Отстранлив & Перат Бамбус Влакна Маска

TEKAMON 3 Инчен Мемориска Пена Душек Topper Цар Големина,Висока Густина Гел-Исполнет Ладење Пена Душек Topper,со

DEN 4703.76

Стока
Достапно.

【Кул & Декомпресија】2 инчи на гел мемориска пена е ставен на горниот слој на душек, исполнет со температура-прилагодување гел монистра, избегнување на прегревање ситуација. 1 инчен на бамбус јаглен мемориска пена е ставен на дното , која користи инфрацрвена емисијата и апсорпцијата ефект на бамбус јаглен за да се елиминира мирис и прилагодување влажност, подобрување на спиењето квалитет!Овие дизајни се осигура мекост и поддршка на душек, кои ви даваат подобар сон и тоа што сте повеќе енергични!. 【Ладење Бамбус Влакна Покрие】На бамбус влакна кревет покрие се изведува преку шест-страна 3 D воздух слој, толку тоа е подобро пропустливост на воздух, влага апсорпција и мека на допир, кој прави да спијат повеќе удобно.Покрај тоа, монтажни патент, што го прави пренослив и машина-перат, не само што може ефикасно да се заштити душек покрие, но, исто така, удобен и издржливи. 【Анти-пропадна Дизајн】Мали анти-пропадна честички се рамномерно распоредени на задната страна.На душек може да се одржи во место и без оглед на тоа колку сте пресврт и да се фрлам во кревет, тоа ќе се спречи topper од било менувањето и лизгање. 【Поздрав Сон Средина】Нашите душеци се овластени од страна на Certi PUR-НИ и OEKO-TEX.Тоа ги исполнува одредени стандарди за содржината и перформанси и пламен retardants, жива, олово или други тешки метали не се содржани,има низок VOC емисии за внатрешна квалитетот на воздухот, која може да ве уверам уживаат во здрав сон. 【Десет години Гаранција】Ние сме сигурни во квалитетот на нашите душеци.QIANGWEI обезбедува 180-ден без ризик спиење тест.Во исто време, ние и ветуваме на 10-годишна гаранција.Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за целосно враќање на средствата.Ве молиме да бидат сигурни да се купи.

Детали

Свеж

Избор на клиенти