.

.

New
Bambini Младата Маскирани Бања Пешкир (Пакување од 2)

Bambini Младата Маскирани Бања Пешкир (Пакување од 2)

DEN 1665.60

Стока
Достапно.

Bambini Младата Маскирани Бања Пешкир (Пакување од 2) - 021 B-Розова021 B-Жолта Оваа Bambini Девојки Розова и Црвена Маскирани Млади Бања Пешкир е суштински начин да ја добиете вашата мала принцеза суво и топло, надвор од када.Ставете крпа околу вашиот мал пакет на радост и повлечете го аспираторот над главата, а потоа се види нејзиниот лебдат тивко да спијам затворен во топла облак од мек материјал. 80% Памук / 20% Polyester Size : Еден Size Colors : Розова и Red2 По Пакет.

Детали

Свеж

Избор на клиенти