.

.

New
Youngy Помине Clippers Бебе Ноктите Машина Чешлање Здравствена Нега Родени Деца Безбедност Нерѓосувачки Челик Ножици Случаен Боја Професионални Круг Совет - Боја По Случ

Youngy Помине Clippers Бебе Ноктите Машина Чешлање Здравствена Нега Родени Деца Безбедност Нерѓосувачки Челик

DEN 2126.40

Стока
Достапно.

♥ Специјално дизајнирани за бебето,за да се олесни бебе намали нивните нокти безбедно со професионален дизајн. ♥ Круг-совет дизајн,безбедно и практично да се намали бебето ноктите. ♥ Големина : 9.7x5.3cm(3.83x2.09in). ♥ Количина : 1 x Помине Clippers. ♥ Задоволството на клиентите е Нашиот Голема Страст : Вашето задоволство е 100% загарантирано!ве молиме да бидат слободни да контакт ако не сте задоволни од било која причина. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Специјално дизајнирани за бебето,за да се олесни бебе намали нивните нокти безбедно со професионален дизајн.Круг-совет дизајн,безбедно и практично да се намали бебето ноктите.Нерѓосувачки челик материјали,висок интензитет и издржливи,wearproof и висок квалитет.Удобно да се одржи и непречено да ги користат,нема да му наштети на вашето бебе лесно.clippers само,други додатоци демо на сликата не се вклучени!Спецификација : Материјал : ABS+Нерѓосувачки Челик Тип : Бебе Чешлање Боја : Случајни испорака(ако сте се купи на повеќе од еден,бои што добил ќе бидат различни или исти) Големина : Една Големина 9.7x5.3cm(3.83x2.09in) Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Нема мало пакет. 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Помине Clippers.

Детали

Material:
ABS+Stainless Steel
Type:
Baby Grooming
Color:
Random delivery(if you buy more than one,colors you received will be different or the same)
Size:
One Size
9.7x5.3cm(3.83x2.09in) :
Quantity:
1 Pc
Свеж

Избор на клиенти