.

.

New
Metra ДП-3021B Црна 2-ДИН Стерео Цртичка Комплет Комбо за 1997-04 Chevrolet Corvette

Metra ДП-3021B Црна 2-ДИН Стерео Цртичка Комплет Комбо за 1997-04 Chevrolet Corvette

DEN 1773.36

Стока
Достапно.

ISO Двојно DIN Радио Обезбедување.Црна насликани да одговара на фабрика цртичка.Голем комплет кој го заменува фабрика контролната табла.Обезбедува додаток (12-volt 10-amp).Го Задржува Р. А. П. (Задржана Додаток Моќ).ДП-3021 B Нема прилагодено работа или сечење на фабриката рамки потребни се Компатибилни со 1997-2004 Chevrolet Corvette XSVI-2004 Високо ниво на говорникот текст го Задржува вратата woofers USB updatable Забелешка : Оваа Инсталација за Полнење НЕ доаѓаат со Свири Интерфејс, бидејќи истите се направени во фабрика за радио и ќе ја изгуби предупредување chimes.Исто така, ова се Подигнат ќе НЕ задржат On Star ако опремени.Тоа НЕ работа со возила кои имаат премија Bose фабрика систем за звук.Оваа Цртичка Комплет ќе работат со Двоен стандард DIN стерео само.Ве молиме проверете ја компатибилноста да бидете сигурни дека тоа работи со вашето возило ако имате било какви прашања не двоумете се да не контактирате за повеќе информации.Компатибилен со Chevrolet Corvette 1997-2004 Потребни Алатки (се продава одделно) Панел отстранување алатка Филипс шрафцигер Метал алатка за сечење 10мм штекер клуч 9/32" чашката клуч Т-15 Torx шрафцигер 1/8" вежба малку Она што е во кутијата Радио контролната табла Радио загради Вежба дефиниција (4) #8 x 1/2" Филипс решетка-раководител завртки XSVI-2004 Интерфејс и Темперамент 40-GM-10 антенски адаптер или слично.

Детали

Свеж

Избор на клиенти