.

.

New
Отворете врвот Мачка Отпадоци Кутија е Дизајнирана да Понуди Мачките Многу Простор и Брз Пристап(Мал)

Отворете врвот Мачка Отпадоци Кутија е Дизајнирана да Понуди Мачките Многу Простор и Брз Пристап(Мал)

DEN 455.52

Стока
Достапно.

Mo Maek мачки отпадоци кутија вклучува појавување на отпадоци лажичка и полиран внатрешни работи за лесно чистење.Страна и назад на ѓубре сад се доволно висока за да се задржи отпадоци од расипување на подот.Вдлабнати дното и моделирани-во нозете им овозможи на отпадоци пан да се вклопуваат уредно во сите видови на ситуации.Отворете врвот Мачка Отпадоци Кутија е Дизајнирана да Понуди Мачките Многу Простор и Брз Пристап,Погоден за животни како мачки и мали кучиња.Димензии : 34 x 22x 13.5 cm/13.4 x 8.7x5.3inch(L*W*H)(Забелешка : се погодни само за мачиња под 6 килограми, хрчаци, зајаци и други мали домашни миленици.Ако вашата мачка е возрасен мачка ве молиме одете на : https : //www./dp/B07 Q2 L7 J85?ref=myi_title_dp).Боја : сина.

Детали

Свеж

Избор на клиенти