.

.

New
Ochoos Прецизност Алуминиум CNC Machining

Ochoos Прецизност Алуминиум CNC Machining

DEN 1653.60

Стока
Достапно.

Забелешка : На производи се прикажани тука се само за да го претстави опсегот на нашите деловни активности, не е за продажба.Не двоумете се, и брзо ќе треба производот или цртежи ни каже.Ние сме прва класа опрема, прва класа контрола на квалитет, одличен за по-продажбата.продавница 1816347 за CNC Machining 1) Материјал : алуминиум .полирање,цинк позлата, никел позлата или хром позлата, киселина за перење и сл.3) Главниот опрема : ЦПУ струг, автоматски струг, рака струг мелница, threadrolling машина, прислушување дупчење машина и сл.4) Напредно мерење & опрема за тестирање : Проектирање на апарати,грубост тестер, цврстина тестер, concentricity тестер итн,Координира мерен инструмент. 5)Прецизност обработка метални делови во OEM/ODM Спецификации : Спецификации : 7)Машинска Обработка Методи : ЦПУ Обработка, Жица cutting Turning, Дупчење, Полирање, Knurling,Прислушување, Провира, Burnishing, Slab Milling, се Соочуваат со Мелење и на Крајот Milling We се посветени на вашиот 100% Задоволство.За нас .Changzhou Град Jen летаат Pml Прецизност Механизам Ltd1.Употребата ЦПУ струг, ЦПУ фреза, автоматски струг странски processingnon-стандардни делови factory2. може да се обработи, бакар, железо, алуминиум, од не ' рѓосувачки челик на различни materials3 : Ние сме добредојдовте да контактирате, и голема или мала серија цел.адреса : кина jiangsu changzhou Zhonglou Област Huaide Патот Бр 36 Contact : feichao мобилен телефон +86 15861186588 Delivery date Shipping и handing1. Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е нашата склопот на превозот метод.Во меѓувреме DHL ТНТ,EMS,Fedex,UPS-от се достапни.2. Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број .или други Контакти 3.Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење БР .Aftermarket If имате цртежи во производство или детали на промени, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом possiblewindow.admin Account Id=224489913.

Детали

Свеж

Избор на клиенти