.

.

New
Медисон Парк Essentials кпнуакуирајуе ја јелена Соба во Кеса Faux Свила Утешителот Класичен Luxe цела Сезона Надолу Алтернативни Постелнина, Појавување на Bedskirt, Завеси, Укр

Медисон Парк Essentials кпнуакуирајуе ја јелена Соба во Кеса Faux Свила Утешителот Класичен Luxe цела Сезона

DEN 4997.76

Стока
Достапно.

100% Polyoni.На faux свила кревет во кеса утешителот сет карактеристики мулти-боја piecing и декоративни везови креирање на богата погледне во вашиот простор.Класичен луксузен 24 парче кревет во кеса нуди сè што треба да се ажурира вашата соба décor.Оваа група е направена од polyoni покрие создавање на природен сјај за lustrous и луксузен дизајн.Сет вклучува : 1 Утешителот : 104"W x 92"L, 2 Евра Шамс : 26"W x 26"L + 2"D, 2 Pillowcases : 20"W x 40"L, 4 Tiebacks : 4"W x 23"L, 2 Цар Шамс : 20"W x 36"L, 4 Декоративни Перници : 16"W x 16"L/12"W x 18"L/18"W x 18"L/12"W x 16"L, 1 Опремени Лист : 78"W x 80"L + 14"D, 2 Прозорец Valance : 18"W x 54"Л, 1 Кревет Здолниште : 78"W x 80"L + 15"D, 1 Рамен Лист : 108"W x 102"L, 4 Прозорец Завеси : 42"W x 84"Л Грижа инструкции : машина перат.Ажурирање на вашиот целиот простор веднаш со Медисон Парк essentials кпнуакуирајуе ја јелена 24 парче соба во кеса.Смелите Црвена основа на овој утешителот работи убаво со мека бела и Црвена piecing.Декоративни везови и украс на долниот дел на овој утешителот и центарот на секоја шарлатан креирање на богата погледне во вашиот простор.Четири цврсти Црвен прозорец панели, четири taupe вратоврска грбот и две везени valances придружува вашата нова постелнина за цела соба преуредување.Четири везени декоративни перници, две евра шамс и bedskirt стави завршувањето допира на овој комплетен изглед.

Детали

Свеж

Избор на клиенти