.

.

New
WANGZE wangzefong 2 Парчиња 24' Камин Millivolt Замена Thermopile Генератори Висока Температура Отпор Гас Камин Thermopiles Карактер

WANGZE wangzefong 2 Парчиња 24' Камин Millivolt Замена Thermopile Генератори Висока Температура Отпор Гас Камин

DEN 1783.20

Стока
Достапно.

Тип : Гас Камин Thermopile, исто така се нарекува како Thermogenerator или Пилот Генератор.Замена за гас камин, гас рерна, гас скара, гас котел и гас бојлер.итн.Компатибилен да Природен гас / течен нафтен гас ().Отпорни на корозија и високи топлина, АДС сертифицирани. 2 Парчиња по пак, 24 Инчи (2 ft) долго; Лесно да се инсталира.Опис : Тип : Гас Камин Thermopile, исто така се нарекува како Thermogenerator или Пилот Generator Replacement за гас камин, гас рерна, гас скара, гас котел и гас бојлер.etc Compatible да Природен гас / течен нафтен гас ()Отпорни на висока топлина, АДС certificated2 Парчиња по пак, 24 Инчи (2 ft) долго; Лесно да се install Specification : Материјал : Copper Full Должина : 24"/ 2' / 61cm Pin Должина : 65mm / 2.6 inches Package Вклучува : 2 Парчиња Гас Камин Thermopiles.

Детали

Material:
Copper
Full Length:
24''/ 2' / 61cm
Pin Length:
65mm / 2.6 inches
Package Includes:
2 Pieces Gas Fireplace Thermopiles :
Свеж

Избор на клиенти