.

.

New
FSDGHSD Прилагодливи Постер Стојат Носителот A3 Тешки Snap Отворени Метални Пиедестал Кат Стои Знак Носителот на Вертикална и Хоризонтална Видите Знак Прикажани (Боја : ?

FSDGHSD Прилагодливи Постер Стојат Носителот A3 Тешки Snap Отворени Метални Пиедестал Кат Стои Знак Носителот

DEN 1430.40

Стока
Достапно.

Картичка слот за инсталација екран, додека 3 секунди, заштеда на време, напор и ефикасност.Лесен за употреба : производот е лесно да се инсталира и може секој да започнете брзо.И тоа е многу погодно да се продавница.Погодна за Внатрешна и Надворешна употреба : Погоден за јавна настани како што се изложби, foyers, прием области, изложбени сали, ресторани, трговски центри, канцеларии, училишта。.Материјал : железо.Агол-прилагодлив вртливата зглобовите да се задоволат клиент е различен агол барања.Практичен и висок квалитет на постер застане за вас!Високо квалитетен материјал и одличен херметички перформанси, овој постер застане е одлична за двете затворен надворешен дисплеј.можете лесно да ги промените внатре содржини, обновливи и лесно да се подготви за следниот пат на употреба.Широка Примена - ги Задоволат вашите потреби!Лесно и ефикасно да ги привлечат вашите клиенти со голем постер!Покажете ја вашата тема или производи на илјадници полагање клиенти, овој знак носителот постер застане е широко се применуваат во трговскиот центар, кафуле, ресторан, библиотека, шопинг центар, кино и повеќе места.Име : Постер Stand Material : iron Style : A3 Colour : Црна , White Specification : A3 големината на рамката : 42*29.7 cm, постер стојат висина прилагодување на опсегот : 85-150cm Base : 28*32cmweight : 5.7 kg Role : многу погодна за постери, реклами, менија, соопштенија, насоки, итн.Пакетот вклучува : 1x постер stand1x настава manual After ќе поставите вашата нарачка, ние ќе брод тоа како е можно поскоро во рок од 1-2 дена.Ние се стремиме да ви обезбеди најдобар квалитет на производите и најдобрите клиент искуство.Ако не сте целосно задоволни, ве молиме слободно контактирајте со нас, на сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа.

Детали

A3 frame size:
42*29.7cm, poster stand height adjustment range
Base:
28*32cm
weight:
5.7kg
Role:
very suitable for posters, advertising, menus, announcements, directions, etc.
The package includes:
1x poster stand :
1x instruction manual :
After you place your order, we will ship it as soon as possible within 1-2 days. :
We strive to provide you with the best quality products and the best customer experience. If you are not completely satisfied, please feel free to contact us, all emails will be replied within 24 hours. :
Свеж

Избор на клиенти