.

.

New
Bulbrite 473261 KX60FR/DC 60-Вати Dimmable KX-2000 Krypton/Xenon T3, DC Бајонет База, Мраз (Пакување од 48)

Bulbrite 473261 KX60FR/DC 60-Вати Dimmable KX-2000 Krypton/Xenon T3, DC Бајонет База, Мраз (Пакување од 48)

DEN 869.04

Стока
Достапно.

60 W T3 KX2000 МРАЗ DC 120 V.Исто светла бела светлина како халоген користење на чиста xenon гас од Јапонија.Целосно dimmable, без губење на перформансите.Идеален за станбени и комерцијални апликации како лустери.KX-2000 година.

Детали

Свеж

Избор на клиенти