.

.

New
Пријавете се Носители 17-1/8w x 11-1/4h x 3-3/4д Јасно Акрилик Хоризонталната Слика Рамки за 17w x 11h Слики – кои се Продаваат во Случај Пакети од 10 Единици – Плексиглас Табела ?

Пријавете се Носители 17-1/8w x 11-1/4h x 3-3/4д Јасно Акрилик Хоризонталната Слика Рамки за 17w x 11h Слики

DEN 959.76

Стока
Достапно.

Се продаваат во случај пакети од 10 единици. "Т"во облик на дизајн за да се застане на шалтери и табели.Slide-во дизајнот прифаќа графики, цртежи, знаци и повеќе од дното.Двојно двострано носители направи за додаде видливост.Displays2go SKU# : VSH17 HZ11. Овие знак носителите само може да се купи во случај пакети од 10 единици.Хоризонталната слика рамки се дизајнирани за употреба со 17"w x 11"h слики за голем графика и промоции.Овие знак носители се јасни на двете страни за рекламирање на потенцијални клиенти кои доаѓаат од која било насока.На Плексиглас табела шатори вчитате слики од дното за брзо signage промени.Овие знак носители на функција "Т"-облик дизајн за практично поставување на рамни површини.Хоризонталната слика рамки се полира рабови за естетски префинета изглед.

Детали

Свеж

Избор на клиенти