.

.

New
Тв Далечински управувач, Оригинални за Samsung Премиер Видео Netflix Тв Далечински Управувач Bn59-01312M Bn5901312M за Un65Ru7400G

Тв Далечински управувач, Оригинални за Samsung Премиер Видео Netflix Тв Далечински Управувач Bn59-01312M Bn5901312M

DEN 305.76

Стока
Достапно.

Употреба : во ЖИВО.Безжична Комуникација : IR.Канал : 3. Поддршка за АПЛИКАЦИЈА : Нема.Пакет : Yes.Опис : НОВИ Оригинални за SAMSUNG Премиер видео NETFLIX ТВ Далечински Управувач BN59-01312 M BN5901312 M за UN65 RU7400 GPicture Item Спецификација : Употреба : TVWireless Комуникација : IRChannel : 3 Support СТАН : No Package : Yes Frequency : 433 MHz.

Детали

Свеж

Избор на клиенти