.

.

New
ПЕДЕРОТ 2319MC3FAG Само Усогласување на Топката Лого, Челик

ПЕДЕРОТ 2319MC3FAG Само Усогласување на Топката Лого, Челик

DEN 1816.80

Стока
Достапно.

Тип на производ : усогласување на топката имајќи.Произведени од страна на ПЕДЕРОТ.Произведено во кина.Ново во фабрика кутија - 2319 M.C3 нови ПЕДЕРОТ димензии : 95mm x 200mm x 67mm-бронза кафез, производот е произведен од страна на ПЕДЕРОТ, сериски број на производот е 2319 MC3 FAG, производот е направен во Кина.

Детали

Свеж

Избор на клиенти