.

.

New
Kyocera 1102TB2US0 Ecosys M3655idn B&W MFP; Резолуција До Казна 1200 Dpi; Печатење, Скенирање, Копирање и Факс Функции; До 57 PPM; Мобилни Печатење Подготвени; HyPAS Бизнис Апликации Подготвени

Kyocera 1102TB2US0 Ecosys M3655idn B&W MFP; Резолуција До Казна 1200 Dpi; Печатење, Скенирање, Копирање и Факс

DEN 4031.76

Стока
Достапно.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Мобилен Печатење Подготвени, До 57 ппм Б Резолуција До Казна 1200 Dpi; Печатење, Скенирање, Копирање и Факс Функции; До 57 PPM; Мобилни Печатење Подготвени; Hy PAS Бизнис Апликации Ready Key Features Mobile Печатење Подготвени, До 57 ппм Б Максимална : 5 Фиоки + 1 MPTMaximum Paper Size : 8.5" x 14"Поддржан од Хартија Weights Drawers : 16 lb Бонд - 32 lb Bond Input Материјали : Обична Хартија, Обврзници на Хартија, Рециклираната Хартија, Пликови, Transparencies, Етикети, Banner CPU : ARM Cortex-A9 1200 MHz Memory : 1 GB RAM меморија (Надградливите до 3 GB)Интерфејси : 10/100/1000 Base TX, 1 High-Speed USB 2.0, 1 High-Speed USB 2.0 Домаќин, 1 Експанзија Slot Windows OS Компатибилност : Windows 7/8/8.1/10/Server 2008/Server 2008 R2/Server 2012/R2 Server 2012/Сервер 2016 Mac OS Компатибилност : Потребна Mac OS X v10.5 или Later Electrical Requirements120 V : 60 Hz, 10 A; 220-240 V : 50 Hz, 5.6 ADimensions : 18.9" W x 19.5" D x 23.2" HMainframe Тежина : 53.1 lbs.

Детали

Свеж

Избор на клиенти