.

.

New
ZZWZM Дома Додатоци на Железо Потоне Виси Удар Тапа Складирање Бања Шупливи Од Полиците на Кујната на Мозоци Складирање Багажник

ZZWZM Дома Додатоци на Железо Потоне Виси Удар Тапа Складирање Бања Шупливи Од Полиците на Кујната на Мозоци

DEN 1913.28

Стока
Достапно.

Приоритетни материјал, прав обложени ковано железо, круг и полиран боја, силен носивоста.Тока дизајн, сокриени snap дизајн, лесно да го инсталирате, безбедно сместени.Шупливи дизајн, издлабени надвор, вентилирани и исцедена, анти-капка оградата, умерена работ висина.Топ кука, врвот висина, кука дизајн, лесно да се продавница со lanyard предмети, стружење нож, итн.Мулти-функционална Употреба : се Предвидува за складирање и организација за кујна, таванот, бања или канцеларија, итн.

Детали

Свеж

Избор на клиенти