.

.

New
WSRZQ 10pcs DIY Божиќ Топката Декорација Моделирање Занает Солидна Полистирен Пена Топки Круг Сфери Божиќ Виси Топката Дома (Топка со Дијаметар : 10pcs 8cm)

WSRZQ 10pcs DIY Божиќ Топката Декорација Моделирање Занает Солидна Полистирен Пена Топки Круг Сфери Божиќ Виси

DEN 503.52

Стока
Достапно.

100% сосема нов и висок квалитет на Полистирен, Пена Топки Солидна Круг Сфери.Овие пена монистра се спакувани во една густа пластична кеса.Па можете да се прелива од лесно без протекување насекаде.Може да биде обоен со бојата на DIY да се создаде различни животински и човечки ликови.Може да се користи за молекуларна модел правење и разни занаетчиски активности.Исто така одлична за елка украси и партија декорација.Features Color : главно бела.Материјал : трајни полистирен пена.Секој дијаметар : за 8cm.Пакување list10 * 4cm / 6cm / 7cm / 8cm Божиќ Декорација Моделирање Занает Солидна Полистирен Пена Топки Круг Сфери (Бела).

Детали

Свеж

Избор на клиенти