.

.

New
Sandvik Coromant 345R-1305M-ЧАСОТ 1010 PVD Обложени Солидна Карбид CoroMill 345 Лице Indexable Мелничката Insert, 0.0315 Носот Радиус, 13 Впишани Круг, Средни Чип Прекинувач, 0.2205 Дебела (Пакување од 1

Sandvik Coromant 345R-1305M-ЧАСОТ 1010 PVD Обложени Солидна Карбид CoroMill 345 Лице Indexable Мелничката Insert,

DEN 4155.12

Стока
Достапно.

Тип На Производ : Сечење Алатки.Објектот Пакет Димензија : 9.398 Сантиметри L X 4.064 Сантиметри W X 1.524 Сантиметри H. Земја На Потекло : Јапонија.Објектот Пакет Тежина : 0.23 Фунти.45 Степен лице мелница, која овозможува најдобра цена ефикасност на пазарот, со висока сигурност и предвидливост потребни за производство на беспилотни за проблемот-слободен обработка и намалена непланирани прекини.

Детали

Свеж

Избор на клиенти