.

.

New
HP Color LaserJet Enterprise M577dn (B5L46A#BGJ) Дуплекс 3600 dpi USB/Ethernet Ласерски Мултифункционален Принтер (Продолжува)

HP Color LaserJet Enterprise M577dn (B5L46ABGJ) Дуплекс 3600 dpi USB/Ethernet Ласерски Мултифункционален Принтер

DEN 619.20

Стока
Достапно.

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, основните средства за чистење, инспекција, и пакување.Производот бродови со сите релевантни додатоци, минимум 90-ден гаранција, и може да пристигне во генерички кутија.Само одберете продавачи кои ја одржуваат високи перформанси бар може да понуди Заверена Обновена производи .UPC : 888793191538. Тежина : 96.000 lbs.Штедите енергијабез жртвување на продуктивноста.Built-in, мулти-ниво на уред за безбедност помага да се заштитат вашиот печатење флота.Оваа боја MFP со Оригинална HP Тонер касети со Jet Intelligence произведува повеќе живописни, професионални-квалитет страници.Идеален за претпријатија и средни бизниси кои имаат потреба од сигурен, високо продуктивни, енергетски ефикасни боја MFP.Машина Функции : Копија; Печатење; Скенирање; Печатач Тип : Ласерски; Максималната Брзината на Печатење (Црна) : 40 ppm; Максималната Брзината на Печатење (Боја) : 40 ппм.

Детали

Свеж

Избор на клиенти