.

.

New
ПОЧЕТОК | Магнетни Eyelash Полнење (на ПОЧЕТОКОТ)

ПОЧЕТОК | Магнетни Eyelash Полнење (на ПОЧЕТОКОТ)

DEN 2323.20

Стока
Достапно.

Тобоганот доказ.Одговара на речиси сите око форми.Лагер состојки безбеден за кожата.Водоотпорен eyeliner вклучени во сетот. 5 пораби во магнети.Кога сте на почетокот, ве молиме да дејствуваат соодветно!Направи изјава со нашите Луксузни Магнетни Трепките Комплет.Повеќето достапни магнетни трепките уште.Изберете вашиот омилен стил и да се создаде изглед!Кога е вашиот следен филм?Aannnnd акција!Должина : 12-20 mm Бенд ширина : 3.2 cm БЕНЕФИЦИИ Мин.на 30 носи 5 пораби во магнети тобоганот доказ 30-вториот апликација Одговара на речиси сите око форми Лагер состојки безбеден за кожата водоотпорен eyeliner вклучени во комплет КАКО ДА го КОРИСТИТЕ Нежно се тресат магнетни лагер Применуваат магнетни лагер на eyelid и/или lash линија Нека магнетни eyeliner се исуши (треба да се земе неколку секунди) се Применуваат STDIOLash магнетни lash да lash линија Чисти со база на масло шминка смена користење на п-совет Продавница назад во посебни магнетни случај за safekeeping.

Детали

Свеж

Избор на клиенти