.

.

New
Siemens 6ES7 414-3XJ04-0AB0 ПРОЦЕСОРОТ 414-3 SIMATIC S7 V4.1.0 6ES74143XJ040AB0

Siemens 6ES7 414-3XJ04-0AB0 ПРОЦЕСОРОТ 414-3 SIMATIC S7 V4.1.0 6ES74143XJ040AB0

DEN 2083.20

Стока
Достапно.

Услов : Се Користи Како Нови. 100% Вистински Производ ќе го добиете она што го гледате на сликите.Цена : Купувачи се слободни да се направи понуда со користење на "контактирајте со продавачот" табот на производот страница.Даноци и Увозни Давачки : - Сите даноци и Увозните Давачки и Сопствени трошоци во земјата на дестинација за да се плати од страна на купувачот (Не се вклучени во цената).Пакување и Ракување со : 1 работен ден за ракување и пакување.Професионален Квалитет На Пакување.SIEMENS 6 ES7 414-3 XJ04-0 AB0 ПРОЦЕСОРОТ 414-3 SIMATIC S7 V4.1.0 6 ES74143 XJ040 AB0 (КОРИСТИ) SIEMENS 6 ES7 414-3 XJ04-0 AB0 ПРОЦЕСОРОТ 414-3 SIMATIC S7 6 ES74143 XJ040 AB0 V4.1.0 SIMATIC S7-400, ПРОЦЕСОРОТ 414-3 ЦЕНТРАЛНАТА ЕДИНИЦА за ОБРАБОТКА СО : РАБОТА МЕМОРИЈА 1.4 MB, (700 KB КОД, 700 KB ПОДАТОЦИ), 1 ИНТЕРФЕЈС MPI/ДП 12 MBIT/S, 2 ИНТЕРФЕЈС PROFIBUS ДП, 3 ИНТЕРФЕЈС PLUG-IN-IFM МОДУЛ.ПРОИЗВЕДЕНИ ВО ГЕРМАНИЈА.

Детали

Свеж

Избор на клиенти