.

.

New
Ochoos 150pcs/полнење на 304 Нерѓосувачки Челик Тема Поправка Вметнете Комплет M3 M4 M5 M6 М8 со Кутија Ochoos Хардверски Додатоци

Ochoos 150pcs/полнење на 304 Нерѓосувачки Челик Тема Поправка Вметнете Комплет M3 M4 M5 M6 М8 со Кутија Ochoos

DEN 2280.00

Стока
Достапно.

HW0003926 Specifications : Бренд new Material : Нерѓосувачки челик 304 Color : silver Size : (внатрешен дијаметар*инсталиран на теренот*инсталиран должина)М3*0.5*1.5 D (20pcs)М4*0.7*1.5 D (20pcs)М5*0.8*1.5 D (20pcs) M6*1*1.5 D (10pcs)М8*1.25*1.5 D (5pcs)М3*0.5 D*3 D (20pcs)М4*0.7*3 D (20pcs)М5*0.8*3 D (20pcs) M6*1*3 D (10pcs)М8*1.25*3 D (5pcs)Карактеристики : Нерѓосувачки Челик тема поправка вметнете комплет.Се користи за дела за кои се бара чести отстранување, да се подобри носат-отпор на завртка тема.Бидејќи на одреден еластичност, нишка вметнете може дури и оптоварување дистрибуција на секоја нишка, елиминирање на теренот и забот отстапување помеѓу завртка и завртка дупка, и ги апсорбираат вибрациите, на тој начин зголемување на завртката тема врска сила и замор отпор.Може да се спречи со завртки од добивање лабава,особено да се користат за производи кои бараат висок коефициент на осигурување.Висока јакост и цврстина.Удобен и практичен.Издржливи во употреба.Кои се користат во мали сила материјали како алуминиум, магнезиум, може да се избегне тема штета.Пакетот вклучува : 150pcs x Тема Поправка Insert Note : дозволете малку големина грешки поради прирачник за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе се yourgoods во 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !Вашиот encourageme.

Детали

Свеж

Избор на клиенти