.

.

New
Замена на Далечинскиот Управувач Погоден за ТВ/AC Далечински RAV325 RAV324 за Јамаха WG646500 RX-N600D HTR-N5060 DSP-N600 AV Приемник

Замена на Далечинскиот Управувач Погоден за ТВ/AC Далечински RAV325 RAV324 за Јамаха WG646500 RX-N600D HTR-N5060

DEN 1428.00

Стока
Достапно.

Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ предвид - Ова е замена за далечинска контрола, но не е вистински.Некои од далечинскиот функции ќе не работат како оригиналот.Инструкции/упатство за користење на Далечинскиот управувач се во вашиот ТЕЛЕВИЗОР упатство (Не се Вклучени во пакет).Сите точка селектирани carefuly пред испраќањето, Проверете ја компатибилноста пред да купите.Пакет се вклучени : 1 x Далечински управувач (Батерија, не се вклучени), Пластични Материјали.Опис : - Овој далечински управувач можат да работат со други ТВ модели на претходните години.Но во зависност од земјата, поддржани ТВ модели може да се разликуваат.- Проверете ја компатибилноста пред да се купат.- Инструкции за користење на Далечинскиот управувач се во вашиот ТЕЛЕВИЗОР упатство (Не се Вклучени во пакет).- Ве молиме имајте на ум дека нема кутија за овој далечински управувач.Објектот Спецификација : - Материјал : ABS Материјал.- Количина : 1 Pc x Далечински Управувач.- Батерија : за безбедноста причина Батеријата НЕ е вклучена.

Детали

Свеж

Избор на клиенти