.

.

New
YINMZNG 10Pcs Птичји Кафез Фидер Чаши, Пластични Птица Фидер Виси Сад Живина Кафез Шолја за Хранење на Птици Вода, Храна Семе

YINMZNG 10Pcs Птичји Кафез Фидер Чаши, Пластични Птица Фидер Виси Сад Живина Кафез Шолја за Хранење на Птици

DEN 1624.56

Стока
Достапно.

Автоматско дизајн обезбедува континуирано снабдување на храна или вода, па вие не мора да се грижите за вашето домашно милениче е недостаток на вода.Неговата вода млазницата е релативно мал, содржината на jar лесно не се контаминирани, и зачестеност на додавање на вода и храна е намален.Направени од високо‑квалитетни пластични материјали, птица вода диспензерот е издржлив, безбеден и сигурен.Тоа е едноставно да се инсталира на птица храна внесувач, па вие само треба да се тоа во птичји кафез.Водата млазницата е тесен и долг, и тоа може да бидат обесени внатре или надвор од кафезот.Спецификација : Предмет Тип : Птица Вода Фидер Тежина : Околу. 1155g / 40.7 мл Производ Големина : Прибл. 15.5x13.2x9.6cm / 6.1x5.2x3.8in Материјал : Пластични Пакување Спецификација : 10 Pcs/кутија Употреба : Погоден за мали и средни птица, папагали, peony, хрчак, bunny, маус итн.Пакет Листата : 10 x Птица Фидер 10 x Додатоци .

Детали

Свеж

Избор на клиенти