.

.

New
SwimFitBoard Пливаат Без Добивање На Вашата Коса Влажно! Зграби Костим за капење, Пераи, Рака Paddles, и да Почне Пливање за Забава и Фитнес! Нема Потреба за Очила, earplugs, snorkels, к

SwimFitBoard Пливаат Без Добивање На Вашата Коса Влажно! Зграби Костим за капење, Пераи, Рака Paddles, и да

DEN 2136.00

Стока
Достапно.

ЧУВАЈТЕ ГИ ВАШИТЕ ГЛАВАТА НАД ВОДА! – Плива Градите мозочен Удар или слободен стил, без добивање на вашата коса влажно.Пливаат Одговара одбор има ремени да се задржи на одборот во место, така што може да плива со рацете и нозете.Нема потреба за googles, уво приклучоци или пливање капи.Пливаат за забава или фитнес и главата останува над водата!.Добра ЗА ПОЧЕТНИЦИ И на ЕКСПЕРТИ за - Користење на Пливаат Одговара на Одборот за вежбање во базен.Плива брзо или бавно, земете паузи помеѓу круга лебди удобно.Прекрасен обука помош за почетокот пливачи.Одлична за постарите возрасни да го користите за вашата дневна пливаат.УДОБЕН И ИЗДРЖЛИВИ - Нашиот одбор е супер-светлина, исклучително преносни и лесен-за-користење.Дизајниран со навистина издржлив материјал и висок квалитет на разликата можете да се чувствуваат.Времето и отпорни на хлор, нашата табла е изграден за да трае.НАМЕНЕТА ЗА ВОЗРАСНИ - Овој одбор е совршено погодна за вежбање и да се забавуваат.Овој форум големи се надополнуваат за возрасни во потрага да се обликуваат нивните горниот дел од телото и нозете.УДОБНО се ЧУВСТВУВААТ и ДИЗАЈН - Нашиот одбор се чувствува здрав и поддршка, со ремени да се одржи на одборот во место.Добиете одлична кардио тренингот и зајакнување на вашиот грб, рамена, основни и нозе!.На Пливаат Одговара Одбор е ЕВА пена одбор дизајниран да им овозможи на вашето тело да се плови во вода, со главата исправена.Тоа е тесен доволно за да ги споделите вашите раце пливање слободен стил, градите мозочен удар, па дури и пеперутка!На Пливаат Одговара на Одборот ви овозможува да плива, за забава или фитнес, без добивање на вашата коса влажно.

Детали

Свеж

Избор на клиенти