.

.

New
DJRH Маска на Лицето Слабеење за околу Рака,гума за џвакање Лице Слабеење Завој V Линија Лице Shaper Жените Брадата Образ Подигнете Појас Лицето Анти Навремено Рака Лице

DJRH Маска на Лицето Слабеење за околу Рака,гума за џвакање Лице Слабеење Завој V Линија Лице Shaper Жените

DEN 938.40

Стока
Достапно.

*【ЗАДРЖИ МЛАДИТЕ & УБАВА ЗАСЕКОГАШ】 речиси може да се слушне, кои дополнуваат "Ох Мој!Ќе изгледа одлично!Што направи?" Лицето Слабеење Рака е тајната со покажа успех за лице & вратот го дигате прстот.Нашата Анти-Стареењето Брадата рака со клинички докажан ефект, му дава на лицето, вратот и брадата затегнато и неспоредливо младешки изглед!Гледајќи како ви се 10 години помлади, не е чудо што не ви треба време машина повеќе. *【Совршен лице-укинување】 лицето кревање спојувалка за да може ефективно да го затегнете ја кожата на лицето и вратот, подобрување на лицето брчките, подобрување на двојно брадата, и да се спречи доделување на образите. *【УДОБНО & SAFE ТКАЕНИНА】Лицето Слабеење на Рака се врши на кожата-friendly neoprene, мека и дише материјали.Меки и удобни материјал погоден за сите типови на кожа.Со добра еластичност и прилагодливи дизајн.Тоа би можело да се прилагоди на стегање и се погодни за повеќето луѓе, без несакани ефекти и безбедно да се користи. *【Леснотија на користење】 Тоа може да се носи кога се гледа ТЕЛЕВИЗИЈА, го прават работа, спиење, итн., одржување на брадата до, избегнување на двојно chins, како и подобрување на лицето контури.Тенките глупак појас може да се користи.Тоа може да се мијат со топла вода и потоа се сушат. *【Унисекс】На тенки стил е погоден и за мажите и жените.Дали имате тркалезно лице, мускулна лице или мешани лик, нашето лице кревање на рака може да се подобри брчки на лицето, а со тоа подобрување на двојно брадата. "100% сосема нов и висок квалитет Повод : Случајни.Големина : 60*11.5 cm(23.6"X4.5") Како да го користите : Миење на лицето се чисти.Носат и полетување 30~60 минути подоцна. (Кожа ќе биде во пот со топло).Миење на лицето повторно.Количина : 1 PC Забелешка : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е слика може да е различен од вистинскиот објект е.Пакетот вклучува : 1* лицето маска".

Детали

Свеж

Избор на клиенти