.

.

New
Ochoos 60 Компјутери/Сет За Поправка Комплет Додатоци Трајни Алатки Замени Извиткани Ракав Од Не ' Рѓосувачки Челик Сребрена Нишка Анти-Лабава Жица Insert

Ochoos 60 Компјутери/Сет За Поправка Комплет Додатоци Трајни Алатки Замени Извиткани Ракав Од Не ' Рѓосувачки

DEN 866.40

Стока
Достапно.

Описи : вид на завртка ракав жица за заклучување може да се заклучи завртка во навој дупка, така што на завртката е да не ги изгубат кога се изложени на вибрации шокови.Да се избегне лизгање тема, не е во ред заб феномен, и ќе добиете одлична конекција перформанси.Анти-лабава.особено за авиони и други производи кои бараат високи осигурување коефициенти.Висока јакост и цврстина.удобно и практично.во трајно користење.Се користи во различни ниско сила материјали, што може да се подобри отпорноста на абење од гром врски и да се избегне жица штета.Спецификации : име на Производ : Тема поправка kit Material : Нерѓосувачки Steel Color : Sliver Size : М3-M12 Package вклучува : 10 компјутери x M3x0.5x2 D Поправка Тема Insert10 компјутери x M4x0.7x2 D Поправка Тема Insert10 компјутери x M5x0.8x2 D Поправка Тема Insert10 компјутери x M6x1.0x2 D Поправка Тема Insert10 компјутери x M8x1.25x2 D Поправка Тема Insert5 компјутери x M10x1.5x2 D Поправка Тема Insert5 компјутери x M12x1.75x2 D Поправка Тема Insert Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.Објектот специфики : Diy материјали : Metalworking Item тип : Навој insert (внеси).

Детали

Свеж

Избор на клиенти