.

.

New
1427KR - Комплет Додаток за во автомобил, Клуч Прстен за Полнење, 1551 Серија, Копче Прстен за Полнење, 1551 RoHS Согласност: Да (Пакување од 20) (1427KR)

1427KR - Комплет Додаток за во автомобил, Клуч Прстен за Полнење, 1551 Серија, Копче Прстен за Полнење, 1551

DEN 2966.40

Стока
Достапно.

Додаток Тип : Копче Прстен За Полнење.За Користење Со : Минијатурни Рачни Пластични Куќишта.Палета На Производи : 1551 Серија.Спецификација : Додаток Тип : Копче Прстен Kit For Употреба Со : Минијатурни Рачни Пластични Enclosures Product Опсег : 1551 Series Ro HS во Согласност : - Yes Ro HS Phthalates во Согласност : -за Да се advised SVHC : -Не SVHC (15-Јан-2019).

Детали

Свеж

Избор на клиенти