.

.

New
luckxuan Датотека Рек Дрвени Антички Книга Крајот Публикации Канцеларија Биро Документ за Складирање Решетката 6 Оддел Датотека Сортирање Организатор со Фиока

luckxuan Датотека Рек Дрвени Антички Книга Крајот Публикации Канцеларија Биро Документ за Складирање Решетката

DEN 2179.20

Стока
Достапно.

Широк спектар на употреба : Оваа датотека за складирање решетката е добар помошник за чување на разни предмети во канцеларија, како што се датотеки, мали додатоци полици за складирање, итн.Цврсти и издржливи : 6-оддел имитација на дрво датотека управување со фиоки, цврсти и трајни, не е лесно да се деформирани, и лесен за чување на мали објекти.Материјал : Оваа датотека носител е направен од високо-квалитет дрвени материјали и ќе биде добра декорација за вашата канцеларија.Да зачувате простор : совршен десктоп публикации да ги задржи вашите книги или списанија, уредно и уреден.На 6-слој divider организаторот може да собере повеќе книги или датотеки во училиште или канцеларија.Обезбедување на квалитет : Ако имате било какви прашања во врска со оваа датотека за складирање багажник, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа во работни денови.Име на производот : Десктоп датотека holder Product материјал : wooden Size : 32×27×30.6 cm Applicable сценарија : лесен за употреба, училиште и училници, бироа, дома бироа, образовни institutions1. Поради разликата на светлината и снимање агол, не може да биде благо, хроматските аберации, ве молиме да се разбере.2. Ве молиме потврдете го боја пред купување.3. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.4. Рачно мерење на големината, може да има некои мали грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Не користите хард чистење алатки за чистење на производот, така што нема да гребење на површината на производот.6. Добредојдени да ги споделат и повратни информации, ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ги реши овие проблеми, како е можно поскоро.

Детали

Свеж

Избор на клиенти