.

.

New
Kuuleyn Перница Перница, Мека и Confortable Пена Перница Нога Кота Назад Lumbar Олеснување Остатокот Поддршка Перница(Сина)

Kuuleyn Перница Перница, Мека и Confortable Пена Перница Нога Кота Назад Lumbar Олеснување Остатокот Поддршка

DEN 2589.36

Стока
Достапно.

Удобна перница перница со човечки ергономски дизајн е совршен за човечкото тело поддршка на олеснување на замор.Помогне да го подигнете нозе, имајте подобро спиење позиција, олеснување на коленото/болка во грбот, итн.Долго ширина и должина ви даде поголема флексибилност за да го прилагодите вашето тело позиции по оптоварување перница за да ги задоволат вашите потреби.Направени од премиум пена, тоа е мека, удобно и да дише.Тоа може да ја задржи својата форма и нема да ја израмните надвор или носат со текот на времето.Деликатна крои и сигурен квалитет направи совршен избор за пациентите, постарите и на кои им е потребна перница за добро спиење.

Детали

Свеж

Избор на клиенти