.

.

New
ZHANGQQ Предок Пари,Кинески придонеси Горење Барел, Горење Хартија Барел, Горење Хартија Пари, Темјан Режач, Горење Барел (Боја : Жолта)

ZHANGQQ Предок Пари,Кинески придонеси Горење Барел, Горење Хартија Барел, Горење Хартија Пари, Темјан Режач,

DEN 2232.00

Стока
Достапно.

Име : Горење барел на incinerator.Големина : 10.4 во*11.4 во/26.5 cm*29cm.Тоа е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик материјал и е многу издржливи.Нејзината големина е само во право за домашна употреба.Вие не мора да се грижите за тоа преземањето премногу простор.Рационално дизајн е погодно за согорување.Таа има вентилација дупки и е добар за горење.Тоа е алатка која ни овозможува да се грижи за нашите предци, а за возврат, тие ќе се грижи за нас.Луѓето се природно да се обрне внимание на оние кои се најмногу заинтересирани за нив.Донесе на вашето среќно.Кинески хартиените пари се користи за да се изгори за "богови на пеколот", да им се обезбеди финансиска одвлекување на вниманието и да ги оставиме настрана од смртници.

Детали

Свеж

Избор на клиенти