.

.

New
К&H Милениче Производи Притискам-Up Птица Потоплите 12V за Егзотични Миленичиња Птици

К&H Милениче Производи Притискам-Up Птица Потоплите 12V за Егзотични Миленичиња Птици

DEN 1279.68

Стока
Достапно.

ЗАШТИТА : Заштита на егзотични птици од штетните ефекти на климатизација и ладно drafts (недовршени).СОВРШЕНА ТЕМПЕРАТУРА : Thermostatically контролирани на оптимална телесна температура за птици да притискам до.Н.н : Користи безопасни 12-volt, низок напон на електричната енергија за да се загрее на птица потопол и е лесно да се чисти.БЕЗБЕДНОСТ : Безбедно, во согласност извор на топлина, стабилизира на птица средина.ЗДРАВЈЕ : Може да се намали птичји стресот придонесува кон доброто здравје.БРЕНД кому му ВЕРУВАТЕ : Дизајниран од страна на К една година ограничена гаранција.Answer : ___________________________ NOTE : 12 V електрична струја е безопасен за вашиот птица; но како и со било електрични производи, ве молиме да кабелот подалеку од дофат на вашиот птица за да се избегне оштетување на производот.

Детали

Свеж

Избор на клиенти