.

.

New
YINZHI Автомобил Поправка Алатки Автомобил Клипот Компресор Диск Кочница Пумпа за Кочница Прилагодувач Брз Кочница Клипот Сепаратор Кочница Клуч(Сино) (Боја : Сина)

YINZHI Автомобил Поправка Алатки Автомобил Клипот Компресор Диск Кочница Пумпа за Кочница Прилагодувач Брз Кочница

DEN 842.40

Стока
Достапно.

Висок квалитет на продавачот обезбеди професионална автомобил поправка алатки, роман како и високо-квалитетни, лесно да се користи.Секој производ е прегледано два пати пред да замине на фабриката, квалитетот е загарантирана, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Издржливи и отпорни на влијанието, тоа е вашиот идеален облекување алатка за полнење.Автомобил Клипот Компресор Диск Кочница Пумпа За Кочница Прилагодувач Брз Кочница Клипот Сепаратор Кочница Клуч(Сино).Материјал : Јаглероден steel1. Модел : кочница wrench2. Користете опсег : механичка поправка, автомобил repair3. Големина на : 28*7*4.5 CM4. Нето тежина : 0.8kgs5. Карактеристики : задебелена дланка, цврсти и издржливи, поцрнети површина, рѓа-доказ.

Детали

Свеж

Избор на клиенти