.

.

New
Лаптоп Покрива Случај за Microsoft Surface Книга 3 15 инчен Случаи за Површината Книга 2 15 инчи (Сина)

Лаптоп Покрива Случај за Microsoft Surface Книга 3 15 инчен Случаи за Површината Книга 2 15 инчи (Сина)

DEN 1295.76

Стока
Достапно.

Погоден за Microsoft Surface книга 2/3 15-инчен , надворешниот употреба на СТП кожа материјал, средниот дел на врската со ултра-влакна материјал, па се чувствуваат поудобно, машината поставата со мека ултра-влакна материјал, потенцира квалитетот.Топлина дисипација : Овој случај се користи СТП кожа материјал, заштита на животната средина, со себе полу-затворени устата рамка дизајн, лесно да се загрее ефикасно намалување на телесната температура проблеми, продолжување на работниот век на опремата.Мулти-функција : Овој случај може да биде поделена на два дела.Тоа може да се заштити тастатура и таблет одделно.Врската помеѓу овие два дела е magnetically во прилог.User-friendly : Тенок раб дизајн на производи, пенкалото може да биде успешно adsorbed на таблет бариера-бесплатно, таму е исто така еластична прстен, може да се стави пенкало.Многу пријателски за да forgetful луѓе.Камерата е изложен и тоа е многу погодно да се пука.заштита : На работ со вграден-во магнет,одговара автоматски со таблет.И,на крајот се протега надвор 2mm,дури и ако таблета паѓа,тоа нема да контакт земјата директно.Основна Карактеристика : 13.5"L x 9.8"W x 0.9"H(L343mm x W250mm x H23mm), Тежина : 1.13 lb(513g).Наменета За : Овој случај е исклучиво наменета за Microsoft Surface Книга 2/3 од 15 инчи.Материјали : случајот е изработен од полиестер, водоотпорен влакна и неговиот дизајн е едноставен и елегантен, и на внатрешни работи е наредени со не-нула материјал, Па можете да ги преземат тоа никаде без никакви проблеми.Инспириран Дизајн : единствена внатрешна структура, за да се обезбеди кожа случај и машината тесна, но исто така лесно да се размонтираат.Точни перфорација технологија не само што ги задоволува потребите на секојдневната работа, но, исто така, прави топлина дисипација ефект подобро.Случајот усвојува две парчиња на монтажни дизајн.Кога една плоча режим се користи, магнет на работ на случај може да се adsorbed на рамката на случајот, и да стане целина за подобро да ја заштитите вашиот Таблет КОМПЈУТЕР.Изграден на Површина Пен Носителот : Нема повеќе да се грижите за губење на вашиот Површината Пенкало.Услугата Гарантира : Forubar Површината Книга 2/3 15 инчен случај е со доживотна гаранција и 24 часа е-мејл поддршка* Microsoft Surface се регистрирани трговски марки на Microsoft, Inc.Производите се компатибилни со Microsoft Surface и не се одобрени од страна на Microsoft.

Детали

Свеж

Избор на клиенти